Dla firm

KOLEKCJA TIE ART PREMIUM JAKO WYJĄTKOWY AKCENT STROJU SŁUŻBOWEGO, UPOMINEK DLA KLIENTÓW, A TAKŻE UCZESTNIKÓW ORGANIZOWANYCH EVENTÓW.

Zapraszam na aktualną stronę: annapolonska.com

Tie art sprawdzi się jako dodatek do stroju służbowego, który w efektowny sposób będzie charakteryzował Twoją firmę. Może być również atrakcyjnym prezentem dla klientów lub pracowników. Kolory nawiązujące do loga lub przypinki, wszywki czy nadruki na materiale z nazwą firmy utożsamią akcesorium z wizerunkiem marki.

Zaletą akcesoriów jest zapięcie, które umożliwia regulowanie długości. Wysoka jakość i staranność wykonania, komfort noszenia oraz łatwość dopasowania do różnych strojów sprawia, że są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie zarówno elegancję jak i wygodę.

Przy składaniu zamówienia możesz liczyć na profesjonalną pomoc i propozycje projektów.

Zyskujesz

  • akcesoria, które przykuwają uwagę i podkreślają wyjątkowość Twojej marki
  • charakterystyczny akcent, który jest oryginalną formą promocji firmy
  • zadowolenie pracowników i klientów

Zamówienie

  • akcesorium dopasowane do charakteru firmy
  • brak dodatkowych opłat za przygotowanie projektu
  • uniwersalny rozmiar

 

Cena oraz czas realizacji zależy od ilości zamówionych akcesoriów oraz materiałów i dodatków, które będą niezbędne do ich wykonania.

Przykładowo: przy zamówieniu 20 sztuk Tie art czas realizacji to ok. 2 tygodnie (w zależności od innych zamówień).

Po przesłaniu wiadomości z opisem zamówienia na adres art@annapolonska.pl otrzymasz informacje o cenie i terminie zrealizowania usługi.

Zapraszam na aktualną stronę: annapolonska.com // Uwaga! Zamówienia realizowane są tylko przez nową stronę: www.annapolonska.com/sklep/ Zamknij