Jeśli zastanawiasz się, jakie dodatki najlepiej będą pasowały do Twojej stylizacji, zapoznaj się z poradami style coacha, Justyny Krawczyk. Stworzyłyśmy dla Ciebie kilka graficznych wariantów wraz z opisami, aby ułatwić Ci wybór w poszukiwaniu idealnego akcesorium Tie art. Gdybyś miała wątpliwości związane z dobraniem krawatu do swojej sylwetki, napisz do mnie wiadomość – postaram  się pomóc i doradzić Ci najkorzystniejsze propozycje akcesoriów.

 

album16mm

<Kliknij w opis aby go powiększyć>

in

y

 

an

a

 

44

o

 

xn

x

 

 

9S3A8823 (1) Justyna Krawczyk jest właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style CoachTM.  oraz absolwentką prestiżowej szkoły Style Coaching Institute w Londynie, którą ukończyła z wyróżnieniem, uzyskując międzynarodowy certyfikat stowarzyszenia IASC.

Jako doradca i trener pomaga w zakresie zmiany wizerunku zewnętrznego oraz przemiany wewnętrznej. Jest autorką programu metamorfoz skierowanego do kobiet, pragnących zmienić swoje życie. Pomaga w odnalezieniu własnego stylu, podpowiada jak uwierzyć w siebie oraz we własne możliwości.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest